«Стежка ментального здоров’я»: у Черкасах провели активності для учнів

«Стежка ментального здоров’я»: у Черкасах провели активності для учнів

Просто та інтерактивно. В області популяризують прості техніки психологічної самодопомоги. Для учнівства Черкас влаштували івент «Стежка ментального здоров’я». Про це інформують у пресслужбі Черкаської ОВА.

Захід приурочили до Дня ментально здоров’я, який світова спільнота відзначає 10 жовтня. Активності відбуваються у межах комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Для усіх охочих провели коротке анкетування про їхній психологічний стан, ознайомили з техніками самодопомоги та організували освітні інтерактиви.

– Не лише для нас, але і для всього світу наші люди – це приклад незламності та оптимізму, – зауважила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко. – Втім кожен із нас потребує піклування та підтримки задля збереження психологічної стійкості. За оцінками фахівців, більшість людей, а це близько 80%, можуть самостійно позбутися тривожних розладів та проявів стресу, якщо опанують навички самодопомоги. Саме тому важливо популяризувати та поширювати ці знання доступно і вчасно.

Долучилися до заходу урядові та громадські організації. Зокрема Товариство Червоного Хреста у Черкаській області, ГО «Рефектіо», ГО «Табір Максимум», обласна служба зайнятості, обласне управління освіти і науки, охорони здоров’я ОДА та Центр контролю та профілактики хвороб, усі, хто бажали, мали можливість отримати консультацію лікаря-психолога.

– Ментальне здоров’я – універсальне право людини. Це не лише відсутність розладів. Це внутрішні ресурси для того, аби жити життя. Реалізувати свої здібності. Працювати. Піклуватися про інших. Міжнародне дослідження показало, що упереджене ставлення до психологічної допомоги заважає не лише діяти задля покращення свого ментального добробуту, а й навіть говорити на цю тему. Більшість досі вважає, що це може бути соромно або вплине на репутацію в суспільстві. Наша мета – виправити це разом! – завершила захід таким зверненням регіональний координатор Всеукраїнської Програми ментального здоров’я Вікторія Шепіль.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba                                                                                                                 

 

Подібні публікації

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x