В Уманському районі провели виїзну вакцинацію

В Уманському районі провели виїзну вакцинацію

Днями фахівці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з колегами Уманщини провели виїзну профілактично-вакцинальну акцію.

– Сьогодні дорослим проводилися щеплення від COVID-19, правця і дифтерії, діткам – від поліомієліту, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця і кашлюка. Вакцинальний автобус, який підвозить жителів віддалених сіл для проведення щеплення на базі амбулаторії, дозволяє забезпечити населення ефективним захистом від інфекційних захворювань, – зазначила завідувачка відділу імунопрофілактики  обласного ЦКПХ  Ірина Шуляренко.

Загалом цього дня щеплення отримали 53 місцеві жителі.

Роботу профілактично-вакцинальної групи у двох громадах Уманського району підсумував Іван Гейко, в. о. завідувача Уманського міськрайонного відділу Черкаського обласного ЦКПХ:

– Уманський відділ отримав «вакцинобус», який і передбачений для проведення таких виїзних вакцинацій. Наразі на Уманщині здійснено вже чотири виїзди. Ми вже маємо графік виїздів до кінця року та продовжуємо щеплювальні сесії задля збереження громадського здоров’я, запобігання виникненню епідемій та масових захворювань.

 

За інформацією Черкаського обласного ЦКПХ

 

Більше новин у нашому телеграм–каналі − https://t.me/novadoba                                                                                                                 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x