В одному із медичних закладів області запрацювала сучасна киснева станція

В одному із медичних закладів області запрацювала сучасна киснева станція

Обладнання потужне. Воно безперебійно забезпечуватиме потребу пацієнтів у медичному кисні. Повідомляють про це в пресслужбі Черкаської ОВА.

Таке підсилення для Черкащини надали міжнародні партнери. Зокрема, відокремлений підрозділ Угорської екуменічної служби допомоги в Україні. Усе це – у межах реалізації проєкту «Підвищення стійкості українського сектору охорони здоров’я до боротьби з COVID-19». Він спільно фінансується Державним департаментом США та Міністерством закордонних справ і торгівлі Угорщини.

Як розповіла перша заступниця начальника Черкаської ОВА Наталія Кравченко, Черкащина стала однією із трьох областей, де реалізовували такий проєкт.

Про подальші перспективи співпраці та розвиток медичної сфери в регіоні йшлося на зустрічі із міжнародними партнерами та заступницею міністра охорони здоров’я України Мариною Слободніченко.

–  Наші партнери – наша сила і підтримка, – наголосила Наталія Кравченко. – Розвиток медичної сфери та доступність послуг – незмінний пріоритет роботи ОВА. А надто зараз – у час війни.  Зважаючи на всі можливі виклики, маємо оперативно на них реагувати. Таке підсилення для нашої області надважливе особливо для наших пацієнтів. Їхнє здоров’я та безпека – понад усе!

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x