У Черкасах обрали проєкти на отримання цільової стипендії у галузі культури

У Черкасах обрали проєкти на отримання цільової стипендії у галузі культури

У цьому році на фінансування культурних проєктів міською Програмою надання стипендій для реалізації проєктів у галузі культури м. Черкаси на 2024−2028 роки передбачена сума в розмірі 810 тис. грн.

Усього на розгляд Експертної ради з оцінки проєктних пропозицій у галузі культури було подано 37 проєктів, серед яких 20 на створення культурних подій, 5 на створення мистецьких робіт, 8 на видання книг, каталогів або збірок культурного спрямування та 4 на участь у культурних подіях, фестивалях і конкурсах.

Так, цього року за бюджетні кошти буде реалізовано:

3 проєкти за напрямом «створення мистецьких робіт»: мурал «Мистецтво об’єднує на фасаді Черкаської дитячої школи мистецтв» (часткове фінансування), вулична скульптура «Калина» (фінансування в повному обсязі), стінопис «Музика-струни душі» у приміщенні Черкаської дитячої музичної школи №2 (часткове фінансування).

12 проєктів за напрямом «створення культурних подій»: авторський концерт «Не творити не може душа» (фінансування в повному обсязі), мистецький фестиваль, присвячений творчості видатного режисера Сергія Проскурні (часткове фінансування), арт-терапія «Перетвори біль війни у творчість» (часткове фінансування), масштабна мистецька виставка «Черкаси. Хроніки війни і тилу» (часткове фінансування), творчий проєкт «Суботні мистецькі вечори «Studentʼs art autumn» (часткове фінансування), перший професійний конкурс бандуристів «Бандурна плеяда» (фінансування в повному обсязі), дитячий музичний фестиваль «ЦВІТ У СВІТ» (часткове фінансування), благодійна виставка художніх робіт «Добрі історії» (фінансування в повному обсязі), фестиваль національної культури (фінансування в повному обсязі), героїко-патріотичний фестиваль музично-літературних композицій «Герої без зброї» (часткове фінансування), проєкт «Хорова асамблея CHORAL – CHERKASY» (часткове фінансування), «Популярна археологія для дітей» (часткове фінансування).

3 проєкти за напрямом «участь у культурних подіях, фестивалях і конкурсах»: участь квартету «Рута – Мята» у ІІ Всеукраїнському конкурсі хорового мистецтва ім. Михайла Кречка м. Ужгород (часткове фінансування), участь вокального ансамблю «Квітограй» у Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «VIVAT ART TALENT» (Греція) (часткове фінансування), участь оркестру «Cherkasy Jazz Orchestra» у фестивалях «Київський фестиваль Біг-Бендів» та «Джаз Умань» (часткове фінансування).

7 проєктів за напрямом «видання книг, каталогів або збірок культурного спрямування»: нотна збірка для юних скрипалів «Крок до натхнення» (фінансування в повному обсязі), збірка подвигів військових та цивільних громадян, які наближають перемогу України «Формула Незламності» (часткове фінансування), нотна збірка ансамблів для фортепіано в обробці та аранжуванні Валентини Яковенко та Ольги Панченко «Музичні візерунки» (фінансування в повному обсязі), каталог/календар на 2025 рік мистецьких робіт «Милуючись – насолодись миттю» (часткове фінансування), збірка джазових обробок українських народних пісень для вокальних ансамблів закладів мистецької освіти «Українська народна пісня в джазі. Випуск 1» (часткове фінансування), альбом «Рисунок. Від А до Я.» на основі навчальних програм із дисципліни «Рисунок» (посібник для мистецьких шкіл художнього профілю) (фінансування в повному обсязі), збірка педагогічного репертуару для ансамблю баянів, акордеонів та оркестру народних інструментів «Класика і сучасність» в аранжуванні Ігоря Головатюка (фінансування в повному обсязі).

 

За інформацією Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x