Показники на двох пляжах Черкащини не відповідають гігієнічним вимогам

Показники на двох пляжах Черкащини не відповідають гігієнічним вимогам

Державна установа «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» перед початком літнього сезону здійснює моніторингові дослідження якості води поверхневих водойм акваторії та ґрунту (піску) пляжів (комунальні пляжі «Митницький», «Казбетський», «Соснівський–1» у м. Черкаси) та 27 місць  масового  відпочинку населення на водних об’єктах області.

За результатами лабораторних досліджень зразків річкової води та піску, відібраних із 20 до 24 травня не відповідали гігієнічним вимогам за мікробіологічними показниками (щодо кількості лактозопозитивної кишкової палички) одна проба води акваторії місця масового відпочинку міста Жашків (ставок «Бурлацький») та одна проба ґрунту (піску) на береговій лінії ставку заводу «Мегометр» міста Умань  (виявлені життєздатні яйця аскарид).

Будь-яких ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних із місцями рекреаційного водокористування, на території області  не зареєстровано.

 

За інформацією ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x