Для низки лікарень із різних регіонів закупили генератори, серед медзакладів – і черкаські

Для низки лікарень із різних регіонів закупили генератори, серед медзакладів – і черкаські

Для повноцінної та безперебійної роботи медзакладів країни на випадок можливих відключень електроенергії закуплено 78 генераторів потужністю 16 кВт. Це стало можливим завдяки спільному проєкту МОЗ України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні». 

Обладнання розподілять до Вінницької, Дніпропетровської, Волинської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Львівської, Кіровоградської, Житомирської, Хмельницької, Чернівецької областей. А також – Черкащини.

Зокрема, у лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, медичні центри соціально значущих хвороб, центри медико-соціальної реабілітації,  екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, лікувально-діагностичні тощо.

Враховуючи постійні атаки та обстріли росією енергетичної інфраструктури України, забезпечення закладів охорони здоров’я генераторами дасть їм змогу працювати безперебійно.  Обладнання здатне забезпечити повноцінну роботу медзакладів в умовах знеструмлення. Генератори спрацьовуватимуть автоматично у разі аварійного відключення електроенергії та постачатимуть напругу в мережу.

Зазначимо, постачання обладнання триває відповідно до актуальних потреб кожного регіону. Загалом зараз в українських медзакладах є 11 262 генератори, що спрацьовуватимуть автоматично у разі надзвичайної ситуації.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x