Черкащанам вручили державні й обласні нагороди

Черкащанам вручили державні й обласні нагороди

Сьогодні Конституції України – 28 років. Із нагоди державного свята в області відзначили військовослужбовців і волонтерів, а також працівників різних галузей, які щоденною роботою дбають про стійкість Черкащини та країни в цілому.

Державні й обласні нагороди їм вручив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– Наше право на незалежність, волю та свободу, на життя священне й закріплене в Основному Законі нашої України, – сказав очільник області у виступі. – Ми з вами знаємо, наскільки цінне це право. Багато статей нашої Конституції буквально написані кров’ю борців за волю України. Щоб наші майбутні покоління мали права, наше покоління не має права здатися. Лише в єдності ми здатні захистити свою Батьківщину та перемогти! З честю та гідністю!

Додатково від Українського інституту національної пам’яті: 

Ухвалення Основного Закону 28 червня 1996 року стало одним з етапів утвердження української державності. Конституція визначає, що Україна є правовою державою, в якій визнається і діє принцип верховенства права. Вона гарантує права і свободи та забороняє дискримінацію. У Конституції закріплений суверенітет Української держави над всією її територією, яка визнається недоторканною. Більше інформації тут.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x