Підсумки «Доби»

Дата: 16-03-2018, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Блоги, пости, дописи в соцмережах: забавка, що відбирає час і сили від серйозних занять чи непогана можливість заробити гроші, а то й просто вижити в нинішні непрості часи? Своїми варіантами відповідей на це запитання сьогодні ділилися успішні черкаські блогери, котрі не лише зуміли монетизувати своє хобі, а й навчатимуть цьому всіх охочих.


Водії кажуть, що в Україні, коли виїжджаєш на зустрічну для обгону, варто поглядати не лише вперед, а й назад, щоб тебе не вдарив той, хто може обігнати швидше. Наймудріші радять поглядати і вгору: раптом звідти щось гепнеться. Суворі Черкаські дороги здатні подивувати навіть найдосвідченіших. Тут небезпека може очікувати навіть… знизу. Свідченням цього стала подія на вул. Гоголя у Черкасах. Припаркований автомобіль просто провалився під землю.


Актуально.
Всесвітній день планетаріїв у Європі відзначають у закладах, обладнаних новітньою апаратурою і наповнених відвідувачами. Черкащани ж свято сприймають як неприємний жарт. Чи довго так триватиме і якою має бути доля Черкаського планетарію?


Число.
До 9 градусів морозу обіцяють синоптики на вихідні. Хм. Цікаво, а весну хтось повідомив про те, що в нас тут взагалі-то середина березня?

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода