Два гектари землі для «ДНРівця» виділили на Шполянщині

Дата: 23-03-2018, 11:40

Два гектари землі для «ДНРівця» виділили на Шполянщині
Секретаря однієї із сільських рад Шполянщини звинувачують у зловживанні службовим становищем. Про це «Нова Доба» дізналася в Прес-службі прокуратури Черкаської області.
Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 1. ч. 3, ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України
Секретар однієї із сільських рад Шполянського району Черкаської області в порушення вимог Закону «Про нотаріат», за відсутності особи (доручителя) підготувала, посвідчила та зареєструвала в книзі нотаріальних дій доручення на місцевого жителя, який, бере участь і сприяє діяльності терористичної організації «Донецька Народна Республіка», для отримання ним земельної ділянки у власність.
У подальшому, на підставі доручення повірена особа учасника терористичної організації «ДНР» оформила у власність земельну ділянку площею 2 гектари вартістю 63 тисяч гривень. За результатами досудового розслідування прокуратурою області секретарю ради повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України.
На цей час вирішується питання про обрання стосовно підозрюваної запобіжного заходу.
Нагадаємо, що в лютому 2017 року прокуратурою області за наслідками спеціального (заочного) досудового розслідування стосовно вказаного вище зловмисника, який перейшов на бік ворога та на цей час призначений на посаду керівника апарату так званої «Ради Оборони ДНР», затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.
Саме під час досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні, яке здійснювалося слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури області, встановлено факт вчинення секретарем сільської ради незаконних дій.
Довідково: за вчинені кримінальні правопорушення жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода