Грози на Черкащині продовжаться

Дата: 8-05-2018, 11:22

Грози на Черкащині продовжаться
Сьогодні вдень та 9-10 травня характер погоди залишиться нестійким. Повідомляють у Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.


Під впливом атмосферних фронтів циклону, що розташований над Чорним морем, очікуються періодичні грозові дощі, 8-9 травня у супроводі граду та шквалів. Температура вночі 8..13, вдень 18..23º.
Вчора атмосферні фронти із півночі принесли на Черкащину грозові дощі, подекуди випадав град, а в Черкасах та Смілі шквалистий вітер посилювався до штормових 16-18 м/с. Найбільше опадів було зафіксовано в Каневі, Черкасах, Золотоноші та Звенигородці.
Лише в Жашкові було зовсім сухо.
«Висока вірогідність гроз на Черкащині саме із травня по вересень – 96-97% від загальної кількості. У цьому році грози в регіоні розпочалися із 7 травня і в їх епіцентрі опинилися північні та центральні райони області, де пройшли зливові дощі у супроводі гроз, шквалів та граду. Однак травневі дощі надзвичайно корисні та необхідні, особливо для вегетуючих рослин та зменшення горимості в лісах. Хоча і після таких нерівномірних дощів на більшій частині території зберігається найвищий 5 клас пожежної небезпеки», – інформує очільник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода