Черкаський «КіноШот» завершив прийом робіт до конкурсу

Дата: 5-06-2018, 11:01

Черкаський «КіноШот» завершив прийом робіт до конкурсу
Третій черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» вдало завершив прийом фільмів, заявлених до конкурсу від фестивалю. Заявки збирали протягом 3,5 місяця. Відтак, до участі надійшло понад 200 фільмів, як українського так і зарубіжного виробництва, повідомляють у прес-службі фестивалю.

– Торік ми отримали набагато більше фільмів, проте цьогоріч ми віддали перевагу якості, а не кількості, тож зробили жорсткіші умови відбору, які пройшли не всі – зауважує програмний директор фестивалю Олександр Гусєв.

Так, за місце у конкурсній програмі «КіноШот»-2018 боротимуться 22 анімаційні короткометражні фільми (США, Великобританія, Японія, Хорватія, Португалія, Австралія), 130 фільмів – іноземні ігрові (США, Індія, Бельгія, Іран, Ірак, Туреччина, Іспанія, Сінгапур, Польща, Білорусь, Німеччина, М’янма, Франція), а також 67 українських короткометражних стрічок.

– Тепер протягом червня працюватиме відбіркова комісія, результатом роботи якої стануть сформовані три конкурсні програми «КіноШоту»: українська ігрова, міжнародна ігрова, міжнародна анімаційна. Фільми відбиратимуть за такими критеріями: тривалість фільму від 5 до 30 хвилин, фільми створені впродовж 2016 та 2017 років, фільми повинні бути хорошої якості з цікавими та актуальними сюжетами. Сподіваюсь що цього року ми ще більше здивуємо наших глядачів та журі! – наголосила голова організаційного комітету Вікторія Лаврентьєва.

Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» цьогоріч тішитиме поціновувачів сучасного кінематографу аж 4 дні – 16–19 серпня.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода