Agroshow Ukraine. Дні врожаю


Agroshow Ukraine. Дні врожаю
У травні 2019 року у м. Черкаси, аеропорт, проходитимуть Дні Врожаю від організаторів міжнародного експо-фесту Agroshow Ukraine!

III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine буде проходити з 16 по 19 травня на території КП «Черкаський аеропорт». За інформацією Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА

AGROSHOW Ukraine – одна з найбільших агро-виставок в Україні, що відбувається в унікальному форматі експо-фест. Він поєднує в собі виставкову, освітню та розважальну платформи.

Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей.

Щорічно на AGROSHOW Ukraine демонструється сільськогосподарська техніка і цей рік не стане винятком. Щодня на виставці на спеціальному полігоні проходитимуть польові демонстрації техніки відомих іноземних та вітчизняних брендів.

У програмі:
* Урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів
* Агро-карнавал
* Виставковий форум, присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інноваціям в сільському господарстві
* Гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області

На відвідувачів чекають розважальні заходи від учасників та організаторів: шоу-мийка тракторів, забіги поросят, парад техніки, танці дівчат та багато іншого, що залишиться в пам’яті надовго.

Учасники та партнери заходу зможуть взяти участь у гала-вечорі, де матимуть мождивість відпочити після насиченого дня та зав’язати корисні контакти в неформальній обстановці. У рамках заходу вони будуть нагородженні організаторами AGROSHOW Ukraine 2019 та партнерами експо-фесту у різних номінаціях.

Запрошуємо всіх на AGROSHOW Ukraine 2019!

Більш детальну інформацію вам нададуть за телефонами:

+38 (068)485 83 86
+38 (0472) 500 065
agroshow.ua@gmail.com
www.agroshow.com.uaAgroshow Ukraine 2019
Дата: 16-19 травня 2019, 09:00 - 18:00
Де: вул. Смілянська, 168, аеропорт «Черкаси»

Деталі: за посиланням

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода