ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

За півроку в області знайшли роботу понад 200 АТОвців

Дата: 8-08-2018, 09:45.

За півроку в області знайшли роботу понад 200 АТОвців За сприяння обласної служби зайнятості у січні-червні цього року отримали роботу 219 учасників АТО, з них 14 осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Структура робочих місць, на які були працевлаштовані бійці, така: – за розділами класифікацій професій: 48% учасників АТО працевлаштувалися на місця робітників з обслуговування, експлуатації, складання устаткування та машин; 12% – на місця, що не потребують спеціальної підготовки; 12% – на місця керівників (менеджерів) та професіоналів;

– за видами економічної діяльності: 24% безробітних працевлаштовані у переробній промисловості, 20% в оптовій та роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів, 16% в тимчасовому розміщенні та організації харчування.

Військових долучають і до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Станом на 1 липня 2018 року, статус безробітного мав 351 учасник АТО, з них 304 отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги становив 4599 грн.

Загалом усічні-червні 2018 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 842 безробітних військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. З них 76 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 726 атовців.

Серед учасників АТО, зареєстрованих у службі зайнятості, майже половина – віком до 35 років, близько третини – від 35 до 45 років, приблизно кожен п’ятий – старше 45 років.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS