СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Юні черкасці прикрашають місто графіті

Дата: 9-08-2018, 16:00.

Юні черкасці прикрашають місто графіті Школярі Іван Редчиць та Даніїл Орлов вирішили позбавити місто від нецензурних написів на стінах. Хлопці малюють графіті на місці ненормативної лексики, знаків анархії та електронних адрес сайтів, що поширюють заборонені законом речі.


– Спочатку це було просто хобі. Одного разу до нас звернулася представниця ОСББ одного із будинків і запропонувала замалювати стіну. Ми уклали угоду і виконали замовлення – створили напис «Україна», – поділився спогадами Іван і додав, що це їхня перша масштабна робота. На малюнок хлопці витратили декілька днів, але результатом задоволені.


Як зауважив Даніїл, найскладніше було зробити рівний, чіткий контур: «Ми прагнемо створювати якісне графіті. Кількість коштів, які ми витрачаємо на фарбу залежить від об’єму роботи. Для напису «Україна» нам знадобилося близько дев’ятиста гривень. Зараз ми відкриті для пропозицій, лише потрібно буде узгодити час, адже ми готуємося до навчального року і майбутнього складання державних іспитів».

Юні митці вважають, що жителі Черкас діляться на два умовні табори: консерваторів та прогресивних людей. Є відсоток тих, хто негативно ставляться до їхньої діяльності, переважно це люди літнього віку. Молодь здебільшого підбадьорює, заохочує до створення нових шедеврів. На думку хлопців, своїми графіті вони прикрашають місто, роблять його більш яскравим, а також позбавляють від пропаганди і нецензурної лексики, яку доволі часто пишуть на стінах. Ця практика поширена в європейських країнах і набуває популярності в Україні. Помилуватися їхніми роботами всі охочі зможуть в районі Митниця.
Дар’я Роженкова


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS