Спіймали на хабарі чиновницю екологічної інспекції Черкаської області

Дата: 30-08-2018, 13:01

Спіймали на хабарі чиновницю екологічної інспекції Черкаської області
Прокуратурою Черкаської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно службової особи Державної екологічної інспекції у Черкаській області та її пособника, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Черкаської області.

Установлено, що вказана чиновниця, за посередництва іншої особи, вимагала та одержала від представника суб’єкта підприємницької діяльності неправомірну вигоду в розмірі 100 тис. грн. за невжиття передбачених законодавством заходів реагування за наслідками проведеної перевірки на предмет дотримання екологічного законодавства.

Нагадаємо, незаконні дії зазначених осіб 19.06.2018 викрито прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Довідково: за вчинене обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода