У Черкасах розкажуть про українське козацтво і його гетьманів


Черкаський обласний краєзнавчий музей запрошує містян на гутірку «Як козаки воювали», яка відбудеться наступної неділі, 9 вересня, о 14:00. Про це «Нова Доба» дізналася із Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Тут відбудеться цікава розповідь про козаків та їх славні походи. Черкащани зможуть дізнатися про барвистий і невмирущий світ українського козацтва, оспіваний у народній творчості, та його найвидатніших представників у 16-18 століттях: О. Дашкевича, Д. Вишневецького, І. Підкову, П. Сагайдачного, С. Кішку, І. Сулиму, Б., Т. і Ю. Хмельницьких, І. Богуна, П. Дорошенка, І. Сірка, І. Мазепу, П. Орлика, П. Полуботка, М. Залізняка, І. Гонту, П. Калнишевського.
Зазначимо, що військове мистецтво козацтва, його боротьба з іноземними агресорами та поневолювачами були тісно пов’язані із козацьким сухопутним військом та військовим флотом. Зокрема, світової слави здобули морські походи українських козаків на Чорне та Азовське моря. Вплив козацьких традицій на життя українського народу був величезним, зокрема, у військовому мистецтві, релігійному житті та культурі України.

Організатор: Обласний краєзнавчий музей
Дата: 9 вересня 2018, 14:00
Де: м. Черкаси, вул. Слави, 1

Вартість для дорослих становить 35 гривень, для студентів та пенсіонерів – 25 гривень, для дітей – 20 гривень.

Запис за телефоном: (097)-098-36-76.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода