Визначили краєзнавців-преміантів ім. М. Максимовича за 2018

Дата: 7-09-2018, 22:02

Визначили краєзнавців-преміантів ім. М. Максимовича за 2018
Сьогодні, 7 вересня 2018 р. в приміщенні Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка відбулось засідання Конкурсної комісії з присудження Черкаської обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича за 2018 рік. Премія присуджується у двох номінаціях: індивідуальна краєзнавча робота і колективна краєзнавча робота. Повідомив голова конкурсної комісії Валентин Лазуренко.

Визначили краєзнавців-преміантів ім. М. Максимовича за 2018

Відповідно до рішення Конкурсної комісії обласна краєзнавча премія у номінації “індивідуальна краєзнавча робота” цьогоріч присуджена Борису Борисовичу Юхну за книгу “Ретро Град. – Черкаси: Видавець О.М. Третьяков, 2016. – 480 с.” (видання, написане у вигляді ретропосвяти місту Черкаси та охоплює історичний період з 1954 по 1979 рр.). Книгу на здобуття премії висунула редакція Черкаської обласної газети “Нова Доба”.

У номінації “колективна краєзнавча робота” премія присуджена авторському колективу видання “Бандури пісня недоспівана… або суспільний виклик Михайла Злобинця. – Черкаси: видавець ФОП Гордієнко Є.І., 2017. – 246 с.” у складі Оксани Захарівни Силки і Лариси Іванівни Синявської (у виданні на основі архівних документів, спогадів та історіографії представлено життєвий шлях та культурно-громадську діяльність українського бандуриста, педагога, просвітника, очільника просвітницького руху на Золотоніщині – Михайла Олександровича Злобинця (псевд. Домонтович) (1883 – 1937 рр.)). Книгу на здобуття премії висунув колектив Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Вітаємо переможців із найвищою краєзнавчою відзнакою Черкащини!

- Від себе, як голови конкурсної комісії, зазначу, що всі книги, які цьогоріч висувались на премію, заслуговують на пошанування та увагу і мають право бути висунуті на здобуття премії на наступні роки, - зазначив Валентин Лазуренко.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода