У ЧДТУ розпочалися курси з робототехніки

Дата: 4-10-2018, 19:32

У ЧДТУ розпочалися курси з робототехніки
24 вересня на базі кафедри радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем Черкаського державного технологічного університету стартував другий сезон безкоштовних курсів з робототехніки для школярів 8-11 класів, які цікавляться електронікою, робототехнікою, сучасними інтелектуальними розробками та готові поринути в світ творчості і виготовити свій власний проект. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби навчального закладу.

Як стверджують фахівці, робототехніка – ключовий сегмент, що цікавить інвесторів. Широке застосування робототехніки на виробництві, медицині, освіті, сільському господарстві, сфері обслуговування спонукає молодих людей вивчати цей напрямок і самовдосконалюватися.

Завдяки відкритій на кафедрі РТРС лабораторії сучасних цифрових рішень і робототехнічних систем учні зможуть познайомитися з основами програмування, платформою Arduino для цифрового керування різноманітними пристроями, основами розробки автоматизованих Smart систем, прийняти участь у розробці власного першого проекту.

Заняття проводять щопонеділка о 16:30, в ауд. 304-1 (третій поверх) головного корпусу ЧДТУ.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода