Гороскоп від «Доби»

Дата: 11-10-2018, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Проаналізуйте власні вчинки та слова, можливо, випадково ви когось образили. Стримуйтеся і не «виплескуйте» емоції на невинних. Не створюйте марних ілюзій стосовно людини, яка нещодавно з’явилася у вашому житті.

Тілець
Зірки радять представникам цього знаку менше спілкуватися з людьми, які викликають негативні емоції. Якщо вдасться, краще побути наодинці та помислити щодо майбутнього. Можливо, роздуми наштовхнуть Тільців на кардинальні зміни.

Близнюки
Цілеспрямованість, упевненість та рішучість – запорука вашого успіху. Незабаром Близнюкам запропонують доволі цікавий проект, тому варто не поспішати. Краще гарно обдумайте пропозицію. Покладайтеся на власний досвід і не піддавайтеся на провокації.

Рак
Вам необхідно знайти душевний спокій. Для цього астрологи радять добре відпочити або влаштувати пікнік за містом. Сьогодні ваш партнер потребуватиме підтримки, оточіть його своєю турботою та любов’ю.

Лев
Сьогодні ви зможете розпланувати раціонально час та виконати всі доручення. Не панікуйте, якщо щось не встигатимете. Порадьтеся з колегами, можливо, разом зможете знайти оптимальне розв’язання проблеми.

Діва
Сьогодні ви перебуватимете в піднесеному настрої та даруватимете щастя, посмішки іншим. Спробуйте зберегти цей позитив протягом дня. Присвятіть час своїй родині. Влаштуйте вечір кіноперегляду та розваг.

Терези
Зірки радять більше уваги приділити власному здоров’ю. Ви зможете покращити свій матеріальний стан, якщо приділите більше зацікавленості в роботі. Насолодіться чудовим днем із партнером.

Скорпіон
Припиніть сумніватися у власних силах. Ви зможете досягти успіху, якщо постійно вдосконалюватиметеся. Не засмучуйтеся, якщо щось одразу не вийде. Помилки – це ознака роботи, а досвід приходить із часом.

Стрілець
Вас чекає неочікуване відрядження. Стрільці зможуть не тільки виконати всі службові доручення, а й розширити контакти. Максимально активізуйтеся. Результат порадує не тільки вас, а й керівництво.

Козеріг
Позбудьтеся старого лахміття. Вам необхідно звільнити місце для чогось нового та неординарного. Довіряйте більше людям, які вас оточують. Не забувайте про самоосвіту. Займіться тими справами, на які зазвичай не вистачає часу.

Водолій
Спробуйте бути менш емоційними, оскільки іноді ваші думки з легкістю можна прочитати. Не кваптеся, краще спокійно та якісно виконайте роботу. Останнім часом ви надто ініціативні, проте не встигаєте довести все до логічного завершення. Краще відмовтеся від пропозиції та доробіть попередні проекти.

Риби
Спробуйте віднайти душевну гармонію. Вам необхідно балансувати між роботою (навчанням) та власними інтересами. Зірки радять почитати мотиваційну літературу чи переглянути лайфхаки щодо раціонального розподілу часу.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода