Гороскоп від «Доби»

Дата: 12-10-2018, 08:02

Гороскоп від «Доби»
Овен
Заручіться підтримкою впливових людей, оскільки вони допоможуть реалізувати цікаві проекти. Візьміть участь у тематичному тренінгу, аби сформувати нові навички. Зірки рекомендують прислухатися до інтуїції. Овнам варто проявити ініціативу для досягнення успіху.

Тілець
Не дозволяйте користуватися своєю добротою. Іноді варто відмовити або допомогти порадою, а не виконувати за когось роботу. Дбайте про себе насамперед. Потурбуйтеся про добробут своєї родини та створіть святкову атмосферу перед вихідними.

Близнюки
Не бійтеся знайомитися з новими людьми, вони зроблять ваш відпочинок набагато різнобарвним та веселим. У вас з’явиться таємний прихильник, тому сьогодні ви можете отримати приємний подарунок.

Рак
Сьогодні вам доведеться докласти зусилля, щоб зрозуміти та допомогти своєму знайомому. Навіть із складної ситуації можна знайти оптимальний вихід. Вечір присвятіть собі: розслабтеся, сходіть у кінотеатр та приготуйте разом із коханою людиною вечерю.

Лев
У першій половині дня вам доведеться виконувати рутинну роботу, проте день принесе чимало приємних емоцій. Ви зможете з легкістю реалізувати плани, а ввечері нарешті відпочити. Зустріньтеся із батьками та подякуйте їм за всі старання.

Діва
Зробіть щось приємне своїм рідним. Оточіть їх своєю любов’ю та турботою. Сьогодні Діви зможуть віднайти душевний спокій та виконати всі справи, які запланували. Якщо у вас є людина, якій ви довіряєте, то порадьтеся з нею щодо питань, які вас турбують.

Терези
Нічого неможливого не буває, тому зберіться та дійте. Керівництво обов’язково оцінить старання. Незабаром вам запропонують взяти участь у високооплачуваному та масштабному проекті. Гарно обдумайте пропозицію.

Скорпіон
Потурбуйтеся про власне здоров’я. Зірки рекомендують за можливістю робити зарядку або ходити у спортзал. У вашому житті розпочинається продуктивний період, тому приготуйтеся до того, що доведеться позбутися старих звичок, не відволікатися на дрібниці та зосередитися на виконанні доручень.

Стрілець
Сьогодні вам безпосередньо доведеться працювати з інформацією. Стрільці познайомляться з колоритними та харизматичними людьми, тому гарний настрій їм забезпечений.

Козеріг
У першій половині дня ви будете заклопотані, оскільки дороблюватимете всі розпочаті справи. Сьогодні сприятливий день для зустрічей із давніми друзями. Зірки рекомендують влаштувати веселу вечірку та гарно провести час.

Водолій
Приготуйтеся до цікавої подорожі. Ви зможете побачити щось особливе навіть у буденних речах. Вечір присвятіть своїй половинці. Пам’ятайте, найголовніше в житті не фінанси чи якісь матеріальні блага, а люди, які вас люблять та цінують.

Риби
Посміхніться! Ви перебуватимете у піднесеному настрої, оскільки успіх супроводжуватиме вас протягом дня. Будьте більш доброзичливі до незнайомців. Дотримуйтеся принципу: «ставтеся до людей так, як хочете, щоб вони ставилися до вас».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода