Гороскоп від «Доби»

Дата: 15-10-2018, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Прагніть до більшого, не зупиняйтеся на досягнутому. Завжди є книги, які варто прочитати, та справи, які не можна відкладати на завтра. Використовуйте можливості з користю для майбутнього.

Тілець
Спробуйте розпланувати день. Завдяки цьому ви встигнете виконати всі нагальні справи. Сьогодні вам доведеться справити гарне враження під час перемовин з діловими партнерами, оскільки ви представляєте компанію.

Близнюки
Зірки радять вам скласти список цілей, які ви хочете досягнути за певний проміжок часу. Це допоможе зосередити увагу на чомусь конкретному. Сьогодні ви зустрінетеся із давніми друзями та зможете гарно провести вечір у веселій компанії.

Рак
Вам необхідно більше часу приділяти особистому життю. Створіть затишну та теплу атмосферу, щоб ваша кохана людина відчувала себе комфортно. Це стимулюватиме її відповідати вам любов’ю та дарувати нові емоції. Зробіть крок на зустріч до щастя – проявіть ініціативу.

Лев
Ви азартна людина, проте останнім часом у пріоритеті у вас робота. Ви готові пожертвувати власним щастям для виконання обов’язків. Зірки радять вам замислитися, а чи все так, як ви планували? Подумайте про можливі зміни.

Діва
Представники цього знаку дуже турботливі та уважні до дрібниць. Ви перебуваєте в безперервному русі, вирішуєте якісь складні питання, допомагаєте іншим. Однак і Дівам потрібна підтримка. Зірки рекомендують говорити те, що на душі. Іноді це єдиний вихід для порозуміння.

Терези
Ви на правильному шляху, оскільки не тільки прагнете соціального розвитку, але й робите для цього чимало. Колеги та керівництво цінує Терезів за цілеспрямованість та енергійність. Шукайте джерела натхнення та реалізуйте креативні ідеї. Успіх на вашому боці.

Скорпіон
Не мовчіть про проблеми або теми, які вас хвилюють. Варто поговорити з партнером та вирішити, як вам далі бути. Можете спробувати пожити на відстані деякий час. Зірки рекомендують бути обережними у висловлюваннях, оскільки ви можете нашкодити, насамперед, собі.

Стрілець
Представників цього знаку можна назвати мудрими, оскільки останнім часом вони роблять виважені висновки, не поспішають у прийняті рішень. Астрологи радять вам більше прислухатися до інтуїції та контролювати емоції.

Козеріг
Насолодіться спілкуванням з батьками. Іноді буває, що є певні недомовленості, образи. Проте життя коротке, щоб усе пам’ятати. Не розділяйте все на чорне і біле. Радійте дрібницям, тоді ви зможете духовно розвиватися та бути щасливою людиною.

Водолій
Останнім часом вам доводиться стикатися з непорозумінням. Водолії за природою – волелюбні інакодумці. Прийміть себе таким, який ви є! Тоді легко буде спілкуватися та приносити користь суспільству

Риби
Не «виплескуйте» негативні емоції на тих, кого любите. Вони потребують захисту, а не докорів. Будьте більш розважливі у вчинках. На роботі зосередьтеся на виконанні повсякденних обов’язків. Якщо ви проявите ініціативу, керівництво обов’язково це помітить. Незабаром ви можете отримати премію.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода