Черкаські танцюристи вибороли 230 призових місць на престижних змаганнях

Дата: 8-11-2018, 17:04

Черкаські танцюристи вибороли 230 призових місць на престижних змаганнях
147 вихованців позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради взяли участь у Всеукраїнському фестивалі із сучасної хореографії та Чемпіонаті Черкаської області із сучасного танцювального спорту «Танцюючий листопад». На танцювальний майданчик вийшли діти, які тільки починають свої перші кроки у світі танцю так і танцівники, що вже неодноразово сходили на п’єдестал пошани світових першостей. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

644 танцювальні виступи продемонстрували вихованці Народного художнього колективу сучасної хореографії «Вікторія», Народного художнього колективу «Театр танцю «ТАІР», студії сучасного танцю «ALL DANCE» та гуртків «Сучасна хореографія» і «Fitball jamp». Талановиті діти Центру, у нелегкій та запеклій боротьбі з досвідченими суперниками, завоювали 230 призових місць: 99 перших, 70 других та 61 третіх.

Мета хореографічних змагань – розвиток та популяризація сучасних танців у Черкаській області; широке залучення молоді до занять сучасними танцями та здорового способу життя; підвищення майстерності танцівників; визначення кращих танцівників та колективів України; формування збірної команди області для участі у відкритих Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців; відбірковий етап на Відкритий Кубок України із сучасних танцювальних стилів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода