Геннадій Бобов допоміг школі на Канівщині

Дата: 17-11-2018, 09:01

Геннадій Бобов допоміг школі на Канівщині
У селі Мартинівка, що на Канівщині, перша школа в селі з’явилася в 1861 році. Сучасне ж приміщення освітнього закладу побудували в 1974 році завдяки ентузіазму та наполегливості Івана Максимовича Кузьменка, тогочасного директора закладу. Школа розрахована на 480 учнів, однак були роки, коли тут навчалося навіть понад 500 учнів.

Із листопада 2004 року на базі школи створили навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Цього року 1 вересня заклад прийняв у свої теплі обійми 133 учні та 28 дошкільнят.

У новому приміщенні Мартинівського НВК сьогодні створені всі умови для навчання та виховання дітей: функціонують кабінети основних навчальних дисциплін, методичний кабінет, бібліотека, кабінет соціального педагога. Є їдальня, майстерня, спортивна та актова зали, кабінет інформатики.
Цей навчальний рік ознаменувався стартом нового проекту – реформи в галузі освіти «Нова українська школа». Проте у школі в Мартинівці на початок нового навчального року не вистачало нових меблів та сучасного обладнання, що необхідне за новими стандартами освіти. Тому педагогічний та батьківський колективи звернулися до народного депутата України Геннадія Борисовича Бобова за допомогою у придбанні сучасних ростових антисколіозних парт для учнів старших класів. І така очікувана допомога надійшла.

Хороші умови навчання – це запорука майбутніх успіхів дитини. Новими меблями за сприяння народного обранця обладнали два класи: кабінет біології та кабінет української мови. До комплекту входять парти і стільці з регульованою висотою.

Адміністрація школи дякує Геннадію Борисовичу за його благородну і нелегку працю й висловлює слова вдячності за його турботу та допомогу навчальному закладу.

«Загалом, це не перша допомога Геннадія Бобова нашій школі. Так, нині завдяки його старанням маємо мультимедійний проектор та проекційний екран, а дошкільнята залюбки користуються новими меблями. Також за сприяння депутата наша школа неодноразово поповнювалась спортивним інвентарем, що дозволяє постійно проводити загальнорозвивальні вправи та уроки гімнастики зі 100 % матеріально-технічним забезпеченням усіх учнів під час занять фізичною культурою, – говорить директор Мартинівського НВК Олександр Костенко. − Завдяки народному обранцю ми забезпечені роутером, що дозволяє створювати Wi-Fi мережу у приміщенні закладу для більш широкого використання Інтернету в освітньому процесі. Від усього серця бажаємо Вам, Геннадію Борисовичу, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Бажаємо міцного здоров’я й успіхів у депутатській діяльності. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку й допомогу молодому поколінню!»

Вдячні народному депутату й учні школи. «Ми завжди хотіли мати зручні робочі місця. Нові шкільні парти будуть створювати приємну атмосферу у класах. Комфортні умови навчання – це запорука наших майбутніх успіхів. Ми давно мріяли про гарні, сучасні меблі в наших навчальних кабінетах. Дякуємо депутату за цінний та такий необхідний дарунок», − говорить член Козацької ради організації учнівського самоврядування «Козацька республіка», учениця 10 класу Аміна Рамадан.

Сергій Лісовський

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода