Майже 500 тисяч стягнули із недобросовісного забудовника до міського бюджету

Дата: 11-01-2019, 11:25

Майже 500 тисяч стягнули із недобросовісного забудовника до міського бюджету
За ініціативи прокуратури з недобросовісного забудовника до міського бюджету стягнуто понад 460 тис. грн, інформують в прес-службі відомства.

Господарським судом Черкаської області задоволено позов Черкаської місцевої прокуратури про стягнення до міського бюджету Черкас понад 460 тис. грн. заборгованого внеску пайової участі забудовника у розвитку інженерно – транспортної інфраструктури міста.

Установлено, що побудувавши ІІ чергу багатоповерхівки на розі вулиць Припортової та Гагаріна в мікрорайоні «Митниця», забудовник з березня минулого року не виконував обов’язок щодо сплати відповідного внеску, що є доходом місцевого бюджету.

Вказане стало підставою для звернення прокурора до суду за захистом державних інтересів в особі Черкаської територіальної громади, який вимагав стягнути з недбалого суб’єкта господарювання суму заборгованого внеску з урахуванням 3% річних, інфляційних збитків та пені.

За результатами судового розгляду справи заборговані кошти підлягають стягненню до бюджету на користь Черкаської міської ради.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода