Гороскоп від «Доби»

Дата: 28-01-2019, 08:03

Гороскоп від «Доби»
Овен
Очікуйте зміни в колективі. Розмова з керівництвом відкриє нові перспективи. Проявіть ентузіазм та ініціативність у важливих питаннях. Настав час ретельно продумати змінe іміджу. Чудовий час для романтики. Зробіть подарунок коханій людині.

Тілець
Терпіння і наполеглива праця допоможуть Тільцям досягти успіху. Чекайте на випадкову зустріч з приємною людиною. Прислухайтеся до порад близьких. Не бійтеся експериментувати. Події можуть провокувати до непередбачуваних витрат, тож будьте обачні з фінансами.

Близнюки
Намагайтеся чітко і конкретно висловлювати думки і вимоги. Тоді легше буде порозумітися з партнером. Не варто відмовлятися від пропозиції провести час у цікавій компанії. Отримаєте заряд позитивних емоцій та вражень.

Рак
Усе задумане вдасться. На роботі Раків чекає приємний сюрприз від колег. Спробуйте налаштуватися на продуктивну працю. Вашої уваги потребують найближчі люди. Знайдіть час, аби побути разом. Душевні розмови і приємне проведення часу допоможуть зблизитися та порозумітися.

Лев
Не будьте надто вимогливими до коханої людини. Прискіпливість може стати причиною серйозної сварки. У другій половині дня хороша новина послугує додатковою мотивацією. Не тримайте все в собі, поділіться сумнівами чи новими ідеями з колегами.

Діва
Представникам цього знаку потрібно відновити сили. Займіться тим, що надихає та викликає посмішку. Припиніть вірити людям на слово. Довіряйте вчинкам і справжнім діям. Сьогодні ви зустрінетеся із давніми друзями та зможете чудово провести вечір у веселій компанії.

Терези
Отримаєте важливе доручення або, можливо, вам запропонують нову посаду. Астрологи радять більше уваги приділити потребам оточення, зокрема, врахуйте інтереси ділових партнерів. Очікуйте суттєве грошове надходження.

Скорпіон
Придивіться до свого оточення. Шукайте душевний комфорт у будь-якій ситуації. Вчіться проводити продуктивні ділові перемовини, інакше втратите партнерів. Щасливий випадок допоможе вирішити нагальні проблеми.

Стрілець
Будьте готові до серйозних перемовин, оскільки вами зацікавилося керівництво. Якщо давно планували підвищити фахову кваліфікацію, то зараз найкращий час. Присвятіть день вивченню іноземної мови чи навчіться водити автомобіль.

Козеріг
Щоб сьогодні не трапилося, намагайтеся зберігати спокій. Забудьте про гордість та амбіції, і зверніться по допомогу до більш досвідчених колег. Наведіть лад у справах. Вечір присвятіть рідним. Сходіть у кінотеатр чи приготуйте разом вечерю.

Водолій
Астрологи радять вам більше прислухатися до інтуїції та контролювати емоції. На роботі зосередьтеся на виконанні повсякденних обов’язків. Зараз сприятливий час для дій, спрямованих на зміцнення репутації та професійного зростання.

Риби
Готуйтеся до несподіванок. Сьогодні буде багато сюрпризів. Вдалий час для того, щоб впорядкувати бажання та визначитися з життєвими пріоритетами. Вирішуйте сімейні конфлікти спокійно й без агресії. Очікування Риб від нового починання надто завищені. Це може призвести до розчарувань.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода