Понад 8 500 грн у середньому отримали черкащани у грудні (СТАТИСТИКА)

Дата: 6-02-2019, 13:02

Понад 8 500 грн у середньому отримали черкащани у грудні (СТАТИСТИКА)
Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у грудні 2018 р. становила 8 628 грн, що у 2,3 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3 723 грн) і склала 111,2 % до листопада 2018 р. та 118,7 % до грудня 2017 р, інформують у ГУ статистики в Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися професійна, наукова та технічна діяльність, фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,1 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устаткування, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 62 % від середнього рівня по економіці.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода