Гороскоп від «Доби»

Дата: 26-02-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Не намагайтеся отримати все і зараз. Наберіться терпіння. Упевненість, позитивний настрій та оптимізм допоможуть завоювати прихильність керівництва. Вдалий день для зміцнення родинних відносин. Приготуйте смачну вечерю та проведіть разом час.

Телець
Амбіційність Тельців сьогодні може зіткнутися з невеликими перешкодами. Постарайтеся не ухвалювати квапливих рішень. Прислухайтеся до порад близьких. Вони допоможуть знайти вихід із суперечливої ситуації.

Близнюки
Не втручайтеся в чужі конфлікти. Це може тільки нашкодити вам. Будьте особливо уважні до нової інформації. Ретельно перевіряйте фактаж. У другій половині дня очікуйте приємну зустріч з колегами. Зможете обговорити співпрацю та найближчі плани.

Рак
Спонтанне рішення може змінити долю. Життя варте ризику. Не розпорошуйтеся на дрібниці. Сьогодні доведеться доводити свою позицію. Добре обміркуйте стратегію захисту. Увечері спробуйте розслабитися. Прийміть гарячу ванну та почитайте улюблену книжку.

Лев
Сьогодні вам запропонують цікавий і перспективний проект. Добре обміркуйте пропозицію. Час зменшити робоче й емоційне навантаження і почати відновлювати свій енергетичний потенціал. Левам про себе нагадають люди з минулого.

Діва
Не форсуйте події. Щастя поруч. Оточіть себе цікавими людьми. Приділіть увагу своїм захопленням. Будьте більш уважні до дрібниць. Використайте обставини, аби змінити ситуацію на свою користь. Кохана людина здивує приємним подарунком.

Терези
Дійте сміливіше і пам’ятайте: нерішучість породжує страх та не дозволяє рухатися у правильному напрямі. Будьте готові до нових знайомств та вигідних пропозицій. Очікуйте невеличкі зміни на роботі. Вечір мине у домашніх клопотах.

Скорпіон
Представникам цього знаку пощастить у фінансах. Варто більше часу приділити духовному розвитку. Спробуйте проаналізувати свої дії та зробити певні висновки. План дій допоможе швидко реалізувати задумане. Астрологи радять сімейним Скорпіонам потурбуватися про майбутнє дітей.

Стрілець
У першій половині дня доведеться старанно попрацювати. Якщо будете одночасно ввічливими та наполегливими, то обов’язково досягнете успіху. Присвятіть вечір партнеру. Зробіть щось спільно: замовте піцу, перегляньте фільм або відвідайте театр. Нові емоції вам необхідні.

Козеріг
Імовірні цікаві перспективи у діловій сфері. Постарайтеся об’єктивно розрахувати сили, не переоцінюйте себе. Вдалий день для пошуку однодумців. Запросіть у гості друзів та весело проведіть час. Дотримуйтеся балансу між роботою та відпочинком.

Водолій
Сприятливий час для продуктивної роботи та серйозних роздумів. Занотовуйте нові ідеї. Незабаром зможете реалізувати деякі з них. День вдалий для офіційних перемовин, бесід. Водоліїв творчих професій очікує успіх у всіх починаннях. Ті представники, що працюють за технічними спеціальностями, зможуть сьогодні зробити якесь відкриття.

Риби
Тактовність і доброзичливість здатні творити справжні дива. Будьте щирі. Сьогодні почуєте чимало приємних слів. Ви надто вразливі до критики та зауважень. Ставтеся до всього простіше. Це допоможе зберегти чудовий настрій та вдосконалитися.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода