Підсумки «Доби»

Дата: 26-02-2019, 20:30

Підсумки «Доби»
Події.
Слабий на утори – скажете ви про кривдника. Тим паче, коли дізнаєтеся, що скривдив він дитину. За офіційною версією, мати лишила дівчинку на догляд співмешканцю. Сама геть пустилася берега й куди чкурнула на два дні – хтозна. Чоловік часу не гаяв і, як повідомляють у поліції, «скоїв фізичне насильство». Насправді ж люто бив дитину, що вже казати про моральну травму... Коли горе-мати повернулася додому, кривдник жінку прогнав. Співмешканця обов’язково покарають, та й матір, що лишила з ним дитину, чим краща?


Щодня місцеві новини гудуть про нещасні випадки з вогнем, рятувальники щораз нагадують жителям про техніку безпеки – хоч в око стрель! Знову спалахнула пожежа – цього разу в Руській Поляні, під Черкасами. Причина – недотримання елементарних правил при користуванні пічним опаленням. Зайнялася надвірна споруда, далі перекинулась на житловий будинок. Гасили вогонь три бригади пожежників, на щастя, ніхто з людей не постраждав.


Актуально.
Промислові і побутові відходи – ось винуватці в забрудненні водних об'єктів Черкащини. Рось, Вільшанку, Тясмин, Велику Вись, Канівське та Кременчуцьке водосховища псують небезпечні хімікати. Їхні води забруднюють переважно сполуки важких металів (заліза, марганцю, міді, цинку, хрому шестивалентного), феноли, дещо менше – сполуки азоту. За торішніми даними, місцеві водойми мали помірну забрудненість і належали до III класу за якістю води.Число.
6 кримінальних порушень зафіксувала поліція у Смілі за два дні.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода