Гороскоп від «Доби»

Дата: 7-03-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Рішення, ухвалені без поспіху та зайвої емоційності, принесуть позитивний результат. Сприятливий час для вирішення особистих і професійних питань. Взаємини з близькими помітно покращаться. Пам’ятайте: усе, що відбувається у вашому житті, має певну мету.

Телець
Зайвий поспіх та надмірна емоційність можуть спричинити фінансові втрати й непорозуміння з близькими людьми. Ймовірний несподіваний поворот подій. Вільні представники можуть зустріти сьогодні людину, в яку закохаються.

Близнюки
Перш ніж допомагати іншим, подбайте про власні інтереси. Позитивні емоції та «чисті» думки допоможуть вас розібратися з почуттями. Попрацюйте сьогодні наполегливо і зможете незабаром отримати бажаний результат.

Рак
Сьогодні намагайтеся уникати суперечливих ситуацій. Час сприятливий для розвитку творчих здібностей. Спробуйте перетворити конкурента на союзника. Вечір присвятіть собі: прийміть теплу ванну та розслабтеся. Побалуйте себе чимось смачненьким.

Лев
Сміх – це найкращі ліки від усіх хвороб. Радійте життю. Не зважаючи на перешкоди, впевнено йдіть до мети. Астрологи рекомендують створити Левам надійний фундамент для майбутніх ділових успіхів. Кохана людина порадує вас приємним сюрпризом.

Діва
Відчуєте справжню весняну легкість. Більше драйву і приємних емоцій. Життя варте цього. Щоб досягти успіху під час ділових перемовин, вам доведеться використати комунікабельність і почуття гумору. Зможете пройти випробування та досягти бажаного результату.

Терези
Розкриєте таємницю, яку від вас ретельно приховували. Якщо докладете більше зусиль та виявите ініціативність, то є велика ймовірність кар’єрного зростання. Не забувайте про своїх друзів та близьких. Здивуйте їх незапланованою вечерею та символічними подарунками.

Скорпіон
Не критикуйте людей, а робіть компліменти іншим. Побачите зміни. Комерційні поїздки складуться вдало в тому випадку, якщо ви проявите зібраність, вміння концентруватися на головному. Прислухайтеся до інтуїції. Вона допоможе знайти вихід з доволі непростої ситуації.

Стрілець
День сприятливий для поліпшення матеріального становища. Намагайтеся цінувати все, що маєте, і отримаєте більше. Від вибору залежить те, наскільки продуктивним і успішним буде ваше майбутнє. Потурбуйтеся про здоров’я.

Козеріг
Першочергово астрологи рекомендують виконати нагальні справи. Сприятливий час для колективних дій, вивчення нових ремесел, занять творчістю і науковою роботою. Зірки налаштовані до вас прихильно. Контролюйте емоції та дії. Це допоможе уникнути конфлікту на роботі.

Водолій
Спробуйте нестандартно мислити – з’явиться неймовірна ідея. День сприятливий для фінансових операцій та ділових перемовин. Щодо особистого життя не варто хвилюватися. У стосунках з половинкою пануватиме гармонія.

Риби
Не нехтуйте можливістю поїхати в тривале відрядження. Нові знайомства можуть стати не тільки діловими, але і романтичними. Не нав’язуйте своїх думок, толерантно ставтеся до позицій інших. Якщо ви не праві, варто визнати це і піти на певні поступки.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода