У Сулинському заказнику «набраконьєрили» на понад 18 тисяч гривень

Дата: 18-03-2019, 09:32

У Сулинському заказнику «набраконьєрили» на понад 18 тисяч гривень
Черкаські екологи здійснили черговий рейд на річку Сула і вкотре витралили кілометри сіток, що свідчить про систематичне браконьєрство в цьому регіоні та на території Національного природного парку «Нижньосульський» і заказника «Сулинський». Про це інформує начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.
У Сулинському заказнику «набраконьєрили» на понад 18 тисяч гривень


16 березня в Сулинському заказнику, що входить до складу вказаного парку, рейдова оперативна група виявила та вилучила 12 мисинових сіток по 75 метрів кожна загальною довжиною близько 900 метрів. У сітках була риба таких видів: лящ, щука, короп, карась, голавль, плоскирка. Сума завданих збитків незаконними діями невстановлених осіб склала 18 155 грн.

У Сулинському заказнику «набраконьєрили» на понад 18 тисяч гривеньДовідково: Су́линський ландша́фтний зака́зник — природоохоронна територія загальнодержавного значення. Заказник створено на території Чорнобаївського району Черкаської області та Глобинського району Полтавської області, у пригирловій частині річки Сули.

Заказник є одним з найбагатших за видовим складом флори і фауни водно-болотних комплексів центральної України. Є основним на Кременчуцькому водосховищі нерестовищем, місцем нагулу і зимівлі різних видів риб: щуки, коропа, ляща, синця, судака тощо.

Місце гніздування та відпочинку багатьох видів перелітних птахів, серед яких чапля жовта, реготун чорноголовий, лежень, кулик-сорока, ходуличник, дерихвіст степовий, які занесені до Червоної книги України.

Входить до складу Нижньосульського національного природного парку.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода