Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Дата: 21-03-2019, 12:02

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)
Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Архімандрит Ксенос, Черкаси:
– Найбільшою і найважливішою новиною для мене є те, що я зарахований у штат Черкасько-Чигиринської єпархії кліриком для відродження Трахтемирівського Успенського монастиря в Каневі. Ось зараз тримаю в руках усі необхідні документи, які це підтверджують. Думаю, що ця подія має важливе значення не лише для мене особисто.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Едуард Тоідзе, Черкаси:
– Мені здається, що цього тижня нічого цікавого й не було. Новини, звісно, дивлюся по телевізору, але чогось такого особливого там і не бачив. Принаймні, не запам’яталося. Політика скрізь сама, а я її не дуже люблю. Хоча ні, згадав! Наш хлопчина Дмитро Підручний став нарешті чемпіоном світу з біатлону.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Тетяна Крайня, Черкаси:
– Цього тижня до мене приїхали гості. Це мої рідні з села, яких я люблю, але бачу їх не дуже часто, на жаль. Тому для мене це особлива новина. А ще цікавлюся культурою, тому для мене особливою подією було відвідуванні виставки живопису Фізера. Чесно кажучи, вважаю його просто геніальним скульптором, але живопис мене теж зацікавив.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Крістіна Лотоцька, Черкаси:
– Найбільше вразила новина про без вісти зниклого хлопчика у Черкасах, якого потім знайшли. Моєму синові 8 років, тому дуже переймаюся такими речами. А взагалі новинами не цікавлюся. Телевізора навіть дома немає. Думаю, це правильно. Там зараз таке показують, що краще ні самій не дивитися, ні дитині не показувати.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Світлана Щаслива, Черкаси:
– Для мене найбільша новина цього тижня в тому, що я нарешті вийшла на роботу. Тривалий час була на лікарняному. З одного боку, це погано, а з іншого й добре, бо нарешті з’явився час детально вивчити зміни, які з’явилися в моїй діяльності після введення реформи (я працюю в медичній галузі).Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Олександр Зеленський, Черкаси:
– Ану, подивіться на мене уважніше і подумайте, яка новина для мене найважливіша? Не здогадалися? Тоді ще одне запитання: скажіть, а ви щодня бачите клоуна в центрі Черкас? Так! Ви вгадали і виграєте головний приз: можливість відвідати наше шоу на Центральному стадіоні міста! Отака новина. Іншими не переймаюсь, бо вони не такі цікаві.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Олена Андрійченко, Черкаси:
– Найважливіша новина для мене зараз – це початок дачного сезону. Треба скуповувати все необхідне для городу – роздобути насіння, висаджувати розсаду. Правда, цього року великого різноманіття в мене не буде. Вирішила все засадити кавунами. Бо вже, знаєте, вік бере своє, працювати на землі стає важкувато, та й добиратися тяжко. Маємо дачу під селом Хвильово-Сорочин Золотоніського району. Раніше туди ходив 115-й, і було зручно, тепер інший перевізник, якому начебто невигідно нас возити. Тому добираємося, як можемо.

Спілкувалися Валерія Тімергаліна, Владислав Бедринець

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода