Підсумки «Доби»

Дата: 21-03-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Дві пожежі зайнялося минулої доби в Черкасах. По обіді 20 березня на 101 повідомили про вогонь на «Критому ринку». Пожежа знищила оздоблення стін підсобного приміщення, 2 метри електромережі та спецодяг. Друга «надзвичайна подія» – насправді навчальна: учора на території заводу з виробництва теплоізоляційних матеріалів відбулися планові тактико-спеціальні навчання. У них взяли участь усі пожежно-рятувальні підрозділи Черкаського гарнізону.

Чотирьом членам злочинного угруповання загрожує 12 років за ґратами. Йдеться про жителів Черкас, які з березня до грудня минулого року провадили в місті злочинну діяльність – виготовляли, перевозили і збували особливо небезпечні наркотики (ацетильований опій та концентрат із макової соломи). «Майно» у порушників конфіскували, слідство триває.

Актуально.
Горе-батьки наробили галасу на все місто. При чому дім, у якому живе малеча, нажахав не лише звичайних жителів. Тепер соціальним службам доведеться подбати про майбутнє недоглянутих дітлахів та ще й пильно перевірити інші родини, що опинилися у складних життєвих обставинах. Наразі справу передали до прокуратури. 4-річного хлопчика направили до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, стосовно 1-річного вирішують питання щодо переведення до лікувальної установи.

Число.
Понад 1,5 тисячі правопорушень обліковано на Черкащині. Більше ніж 30% із них – вкрай тяжкі злочини.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода