Черкаських веслувальників відзначили міськими нагородами

Дата: 10-04-2019, 13:31

Черкаських веслувальників відзначили міськими нагородами
У Черкасах відзначили найсильніших веслувальників Володимира Трофименка, Сергія Максименка, Михайла Ткаченка та Олександра Гречку за високі досягнення та популяризацію активного способу життя. Із перемогами спортсменів привітали міський голова Анатолій Бондаренко із заступниками Юрієм Ботнаром та Ігорем Волошиним. Про це інформує сайт «Черкаський спорт».

Два роки поспіль черкаські веслувальники поверталися додому із чемпіонатів світу із «золотом». Першість здобули на змаганнях, які проходили в словенському місті Блед у 2017 році. Не знайшлося рівних їм і в місті Сарасота, що в США, в 2018-ому. Нагородження міськими відзнаками проходило на території ДЮСШ з веслування, яка розміщується на вулиці Гагаріна, 5. Тож принагідно керівники Черкас ознайомилися з інвентарем та обладнанням, на якому тренуються вихованці цієї спортивної школи. У 34 навчальних групах тут займається 249 дітей (155 із них вчиться веслуванню на байдарках і каное, решта – академічному веслуванню).

Уже цього року в школі з’явився новий човен-«четвірка» вартістю понад 399 тисяч гривень. Його придбали коштами субвенції з державного бюджету та з міського.

– Ми пишаємося кожним зі спортсменів. І зі свого боку створюватимемо гідні та комфортні умови для ваших тренувань. Цього року заклали кошти для початку реконструкції приміщення цієї спортивної школи, – прокоментував міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Ця школа може стати найкращою базою з веслування в Україні.

– Спільно з міським головою та міською радою ми розпочали чіткий поступ до перетворення Черкас на спортивну столицю. Це є нашою стратегією, – коментує Юрій Ботнар. – У нас є все для розвитку усіляких видів спорту, зокрема, й водних. Ми продовжуватимемо створювати умови, аби наші спортсмени мали де й на чому тренуватися, перемагали, ставали чемпіонами й своїми досягненнями прославляли наші Черкаси. Дякую платникам податків за можливість розвивати місто.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода