Підсумки «Доби»

Дата: 12-04-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
На Смілянщині один із виборців два тижні тому виявився таким кмітливим, що зміг проголосувати двічі: спершу на звичайній, а потім на спецдільниці. Уявляєте, як зрадів, коли збільшив шанси на перемогу свого обранця? Щоправда, враховуючи те, що про ситуацію вже знаємо й ми з вами, обидва голоси не зарахували. Та найскрутніше те, що дії чоловіка назвали нахабством і притягнули порушника до кримінальної відповідальності. Звинуваченому можуть обмежити волю на термін до 3 років.


Герої всеукраїнського й міжнародного рівня – це про команду «BrainsOn», яка цього року стала переможцем Всеукраїнського чемпіонату ROBOfirst. Змагання були присвячені проблемам космосу та людини в космосі. Талановиті діти та їхні педагоги уже створили мобільний додаток «Знайди чисту воду», який допомагає черкащанам знайти найближчі та найчистіші точки доступу до питної води. А цього року учні представили космічного безпілотного дрона, який міг би допомогти космонавтам у відкритому космосі.


Актуально.
Синоптики бідкаються, що вже третій місяць на Черкащині спостерігають проблему з вологозапасами ґрунту. Крім того, відсутнє стійке наростання тепла і періодично надходять хвилі холоду. Проте проблема поки що не передбачає небезпеки для майбутнього врожаю. Активний сплеск тепла таки настав останніми днями і спровокував цвітіння абрикосів та прогрівання ґрунту. Та варто бути готовими до близьких ранкових заморозків – до 5 градусів.


Число.
Близько 600 шпаківень виготовили лісівники Корсунщини і вже розвісили у підпорядкованих лісах. Кожен майстер лісу змайстрував як мінімум 15 шпаківень.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода