Підсумки «Доби»

Дата: 15-04-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
45 школярів постраждали сьогодні внаслідок витікання газу невідомого походження у Першій міській гімназії. Лихо сталося сьогодні, близько 12-ї дня, у приміщенні гардеолбу школи. За кілька годин, після прибуття всіх служб екстреного виклику, до Черкаської обласної дитячої лікарні для додаткового обстеження госпіталізували 68 учнів. Декого згодом відпустили додому, хтось лишився на обстеженні. Фахівці, що працювали за викликом у гімназії, перевищень гранично-допустимих концентрацій в повітрі не виявили. Обійшлося без евакуації, навчальний процес триває.


Страшно уявити, що просто серед білого дня до кафе може вдертися чоловік із сокирою і поводитися, як заманеться. А саме так було сьогодні в Черкасах, на вулиці 30 років Перемоги, якраз в обідню перерву. Коли відвідувачі не зрозуміли його неввічливості і лайки, розбіяка вдався до агресії: дістав з-під куртки сокиру й кинувся на продавчиню з погрозами. Та налякалася не на жарт, та, на щастя, обійшлося без втрат. Жителя Черкас 1986 року вже затримали.


Актуально.
Цвітуть абрикоси … і вітер обриває той цвіт… Температурний фон на Черкащині вчора знизився з 14–15º до 5–6º тепла, посилився вітер. У Жашкові цієї ночі на поверхні ґрунту зафіксували заморозки до 3º, та, за словами експертів, низькі температури не завдали небезпеки сільськогосподарським та городнім культурам. Синоптики запевняють, що в першій половині чекаємо на дощову, прохолодну і вітряну погоду. Стабілізується атмосфера вже у четвер.


Число.
Півмільярда гривень спрямують на ремонт доріг Черкащини. 20 березня Бюджетний комітет Верховної Ради погодив перелік доріг, де буде здійснено поточний-середній та капітальний ремонт коштом дорожнього фонду.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода