Продукти, які покращать настрій

Дата: 22-04-2019, 16:21

Продукти, які покращать настрій
Існує безліч чинників, що впливають на настрій людини. Як відомо, харчування є «найвідповідальнішим» із них. Деякі продукти навіть містять корисні речовини й сполуки, завдяки яким здатні покращувати настрій. Про це – читайте в «Новій Добі».

Йогурт. Організм людини потребує вітаміну D. Його нестача призводить до погіршення загального стану, а згодом виникають серйозні захворювання серця. В основному людина отримує вітамін D, коли перебуває під променями сонця, але в холодну пору року сонячне світло можна замінити вживанням кисломолочних продуктів. Особливо в цьому допоможе звичайний домашній йогурт без усяких добавок. Також необхідно регулярно їсти яйця – в них теж чимало вітаміну D.

Червона риба. Людський мозок для своєї активної і продуктивної діяльності потребує достатньої кількості корисних жирів. Жирні кислоти Омега-3 добре виконують свою функцію живлення мозку. Якраз червона риба і є джерелом таких незамінних кислот. Вживайте її регулярно, і ваш мозок працюватиме без збоїв.
Вівсянка. Вівсяна каша має низький глікемічний індекс, завдяки чому енергія вивільняється поступово, при цьому не відбувається різкого стрибка глюкози у крові. А мінерал селен, що входить до складу вівсяної крупи, контролює роботу щитовидної залози, що допомагає поліпшити самопочуття. Найкращий сніданок – медова вівсянка з горіхами – тоді день почнеться у піднесеному настрої.

Шоколад. Зверніть увагу на те, що в шоколаді має бути високий вміст какао. Тоді він багатий і на речовини, що покращують настрій. При вживанні таких ласощів стимулюється робота мозку і відбувається викид у кров гормону ендорфіну, що підвищує рівень серотоніну (так званого гормону щастя). Усього кілька шматочків гіркого шоколаду впродовж дня дадуть вам змогу відчути себе бадьорішими і щасливішими.

Ягоди. Полуниця, малина й чорниця містить багато антоцианідінів і антоцианів – речовин із поживними властивостями, що дарують почуття щастя і спокою.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода