Гороскоп від «Доби»

Дата: 17-05-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Будьте активні та ініціативні, не бійтесь брати на себе зайву відповідальність. Керівництво має побачити ваш потенціал. Шукайте можливості для налагодження контактів і збору корисної інформації. Щоб уникнути неприємної ситуації, використайте професійний досвід.

Телець
Іноді від ваших вчинків залежить доля інших. Будьте обережні під час ухвалення будь-яких рішень. День сприятливий для початку серйозних стосунків: не лише дружнього, а й романтичного характеру. Не забувайте про речі, які приносять вам задоволення. Вільний час варто присвятити освоєнню нової інформації.

Близнюки
Ви намагаєтеся все контролювати. Проте це може нашкодити взаєминам з оточенням. Шукайте у всьому баланс. Незабаром зможете розкрити секрет успіху і застосувати його на власному досвіді. Зараз вдалий період, аби покращити свої кулінарні навички. Не бійтеся експериментувати. Сім’я буде в захваті.

Рак
Постарайтеся сьогодні провести легкий самоаналіз. Зможете зрозуміти, над якими звичками необхідно попрацювати. Щоб покращити настрій, придбайте собі щось цікаве та корисне. Сприятливий день для планування, накопичення нових контактів та подорожей.

Лев
Не давайте приводу для пліток, можливі особисті непорозуміння. Не тримайте все в собі, поділися сумнівами чи новими ідеями з колегами. Це допоможе скерувати вашу енергію в потрібне русло. Вечір у родинному колі піде Левам на користь. Радісні моменти гарантовані.

Діва
Зранку вас чекає приємний сюрприз. Не бійтеся корегувати плани. Незапланована подія подарує Дівам чудовий настрій. День сприятливий для ділових переговорів та зустрічей. Подбайте про себе і зробіть невеличкий подарунок. Наприклад, скористайтеся косметологічними послугами, щоб мати неперевершений вигляд.

Терези
Сьогодні представникам цього знаку випаде нагода використати прихований потенціал. Прислухайтеся до свого серця, тоді зможете знайти правильне рішення у найскладнішій ситуації. Імовірно, кохана людина запропонує компромісне рішення, на яке ви тривалий час сподівалися.

Скорпіон
Швидкий прогрес у справах навряд чи можливий, тому краще запастися оптимізмом і терпінням. Приготуйтеся до мандрівки містом з приємною людиною. Вам є що обговорити та чим поділитися. Матеріальний стан Скорпіонів неочікувано покращиться, тому зможете влаштувати невеличкий шопінг.

Стрілець
У справах не завадить певна обачність. Є ризик допустити помилку. А це може негативно вплинути на кар’єрний розвиток. Вас очікують приємні сюрпризи в особистому житті. Імовірно, отримаєте зізнання в почуттях. Будьте щирими. Якщо відчуваєте взаємність – не відпускайте людину. Це ваша доля.

Козеріг
Ваші неординарні ідеї, професіоналізм і організаторські здібності сьогодні гідно будуть оцінені колегами та керівництвом. Можливо, отримаєте фінансове заохочення. Під час спілкування з новими людьми зможете здобути чимало корисної інформації для себе.

Водолій
Зберіться духом та не панікуйте. Сьогодні зможете впоратися з усіма завданнями та проявити ініціативу у вирішенні важливих справ. Більше впевненості! Для втілення мрії потрібна лише сміливість. Не забувайте про відпочинок. Також, можливе поновлення давніх зв’язків.

Риби
Цей день для вас швидко пролетить. Варто продумати план та проаналізувати ризики щодо проекту, над яким працюєте. Прислухайтеся до порад колег. Вільні Риби сьогодні познайомляться із цікавою людиною і дружні стосунки можуть перерости у щось більше.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода