Підсумки «Доби»

Дата: 20-05-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Віднині Україна офіційно має шостого Президента. Сьогодні Володимир Зеленський на урочистому засіданні Верховної Ради склав присягу як Глава держави. Йому вручили президентське посвідчення та символи державної влади. До парламенту новообраний гарант вирушив Маріїнським парком, де зібралось багато його прихильників і друзів. На інавгурації були присутні попередні очільники України та голови Верховної Ради, представники органів державної влади, мер Києва, а також почесні іноземні гості.


Гучно заявили про себе на увесь світ черкащани Оксана Горобець та Дмитро Горобець. Наші спортсмени вибороли перемогу на змаганнях Arnold Classic Africa. Це – найпрестижніший турнір у світі серед професіоналів з фітнесу та бодібілдингу, що відбувся в місті Йоганнесбург (Південно-Африканська республіка). Оксана і Дмитро стали кращими в номінаціях women´s fitness і men´s physique відповідно.


Актуально.
Одного телефонного терориста, який наполохав Черкаси минулої п’ятниці, таки спіймали. Поліція підозрює, що Черкаси «замінувала» жителька Кіровоградщини. Принаймні, вона повідомила про небезпеку щонайменше двох будівель. Загалом у п’ятницю, суботу й неділю надійшли повідомлення про замінування 19 (!) об’єктів в обласному центрі. Цпродовж трьох діб спецслужби перевірили всі будівлі і спростували інформацію. Інших винуватців такого «жарту» поки розшукують.


Число.
5 мільйонів гривень виділять у Черкасах на оздоровлення категорійних дітей. На них чекає 671 безкоштовна відпочинкова путівка у табір на Херсонщині.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода