У Черкаській міській раді реалізують проект «Е-рішення для громад»

Дата: 13-06-2019, 15:44

У Черкаській міській раді реалізують проект «Е-рішення для громад»
12 червня члени Команди впровадження проекту «Е-рішення для громад», який реалізується Центр Розвитку Інновацій − Center for Innovations Development за підтримки програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe провели нараду щодо впровадження проекту в Черкаській міській раді, повідомляють на сайті відомства.

Нараду провели за результатами Ідеатону та семінару Проекту, що відбулися 27−29 травня на базі Українського католицького університету UCuniversity у Львові.

Під час наради були презентовані аналітичні е-рішення/кейси для громад, які можна реалізувати на основі отриманих ІТ-рішень та зібраних даних.

Найбільш зацікавлення члени Команди висловили до необхідності впровадження кейсу «Дашборд (інформаційна панель) – візуальне представлення даних, згрупованих за змістом на одному екрані для більш легкого візуального сприйняття інформації, до кейсу «Бюджетне моделювання» та представлення інформації щодо демографічних даних та динаміки.

У ході зустрічі визначили поточний стан впровадження ІТ-інструментів та визначений перелік ІТ-рішень, які готові впроваджувати Команда у межах Проекту та які були напрацьовані експертами Проекту, а також представниками міст/ОТГ під час Ідеатону.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода