Підсумки «Доби»

Дата: 18-06-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Уже чули «Голос міста Черкаси»? Поки єдиного ще не обрали, але всі учасники конкурсу, без сумніву, заслуговують такого звання. У фіналі Молодіжного фестивалю, що відбудеться 29 червня у «Хрещатик-Сіті», змагатимуться сім дівчат. Проект спрямований на розкриття творчого потенціалу молоді, подарує переможцю ще й фінансову винагороду – 30 тисяч гривень.


Сьогодні до поліції вкотре надійшло повідомлення про замінування кількох об'єктів у Черкасах. Цього разу «під загрозою»– житлові будинки й ТРЦ. Це вже сьомий такий випадок в обласному центрі. Вперше хибне повідомлення надійшло електронною поштою у квітні. Серед об'єктів – лікарні, пологові та житлові будинки, ТРЦ. Зберігайте спокій!


Актуально.
Перша половина червня видалася спекотною і дощовою, із грозами й посиленим вітром. Температура повітря подолала рубіж 30 градусів, а вода у Дніпрі прогрівається до 25-ти. Цього тижня ще обіцяють спеку й короткочасні дощі, подекуди – з грозами. На послаблення спеки чекаємо вже після 25 червня.


Число.
Четверо людей загинуло на воді за добу в області. Причиною трагічних подій є недотримання елементарних правил під час купання та купання у стані алкогольного сп’яніння.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода