Гороскоп від «Доби»

Дата: 19-06-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
На представників цього знаку очікує приваблива пропозиція, але зірки попереджають, що необхідно ретельно й виважено все обміркувати. Не обмежуйте коло свого спілкування. Довкола багато цікавих людей, яких ви не сприймаєте через упередженість.

Тілець
Будь-яку справу, яку сьогодні розпочнете, вдасться довести до кінця. Ваш талант та бажання розвиватися викликає захват. Не зупиняйтесь. Немає нічого неможливого. Увечері на Тільців очікує цікаве знайомство. Отриману нову інформацію використайте з користю.

Близнюки
Не забувайте про саморекламу: виявіть ініціативу на роботі, візьміть участь у конкурсах професійної майстерності. Заявіть про себе. Отримаєте чимало вигідних пропозицій і зможете поліпшити фінансовий стан. Сьогодні на вас чекає романтична зустріч. Вона принесе тільки щасливі моменти.

Рак
Розплануйте заздалегідь витрати. Тоді не придбаєте зайвих непотрібних речей та заощадите. Можливо, до вас приїде хтось із друзів або рідних. Зірки переконують, що зможете чудово провести час. Пам’ятайте: дива трапляються із тими, хто у них вірить. Вам точно пощастить.

Лев
Наберіться терпіння, незабаром вдасться досягти бажаного. Сьогодні Левам не варто боятися озвучувати свої найсміливіші ідеї. Оточуючі неодмінно їх підтримають і допоможуть з реалізацією. Зірки радять проявити самостійність в ухвалені тих рішень, що стосуються фінансів та майна.

Діва
День відмінно підходить для втілення в життя якогось сміливого задуму. Зірки радять захистити себе від спілкування з людьми, які вам неприємні. Вечір проведіть у родинному колі чи наодинці з коханою людиною. Це допоможе відновити сили.

Терези
Якщо сьогодні зважитеся на ризик, то незабаром зможете насолодитися тріумфом. Не бійтеся авантюр, зараз для них ідеальний час. Аби мати неповторний вигляд, запишіться до косметолога. Дбайте про своє здоров’я. Астрологи радять Терезам берегти тих, кого любите. Зробіть коханій людині невеличкий подарунок.

Скорпіон
Сьогодні більше дбатимете про чужі інтереси, ніж про власні. Як би сильно не хотілося довести свою правоту, намагайтеся стримуватися. Конфлікти зараз непотрібні. З’явиться шанс покращити матеріальний стан. Отримаєте пропозицію щодо додаткового підробітку.

Стрілець
На шляху до мети можуть з’являтися неочікувані перепони. Згадайте про свій досвід та постарайтеся знайти нетрадиційний підхід до вирішення цієї проблеми. Вам неодмінно пощастить. Підтримка рідних та колег додасть ентузіазму й упевненості.

Козеріг
Доведеться попрацювати понаднормово. Ваші старання будуть відповідно оцінені керівництвом. Сьогодні опинитеся в цікавій ситуації, яка збагатить новим досвідом. Не бійтеся змін. Успіх на вашому боці. Імовірно, до Козерогів звернуться друзі з проханням допомогти їм вирішити доволі складне питання.

Водолій
Ваші знання та досвід принесуть не тільки моральне задоволення, але і фінансовий успіх. Імовірно, сьогодні отримаєте суперечливу інформацію. Присвятіть вільний час тому, щоб розібратися в заплутаній історії. Сприятливий день також для родинного відпочинку в затишному місці.

Риби
День сприятливий для зміцнення професійних зв’язків. Зробіть сьогодні щось не властиве для вас. Відчуєте легкість та неабияке задоволення. Знайомий, який симпатизує, незабаром розкриє доволі цікаву таємницю зі свого життя. Увечері краще лишитися вдома і присвятити час хобі чи просто побайдикувати.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода