Підсумки «Доби»

Дата: 21-06-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
У ніч проти 20 червня зупинилося серце черкаського журналіста Вадима Комарова. 46 днів після жорстокого побиття чоловік перебував у комі. Сьогодні з Комаровим прощалося місто. А журналісти й активісти на чолі із головою НСЖУ Сергієм Томіленком, головною редакторкою «Української правди» Севгіль Мусаєвою і медіа-юристом Валерієм Макеєвим зібрали пресконференцію, щоб порушити непросте питання безпеки журналістів. Усі, хто знали Вадима Комарова, щиро сподіваються на якнайшвидше і справедливе розслідування вбивства.


Учора до пресцентру «Нової Доби» завітала Людмила Писаревська, голова ГО «Корсунь має потенціал», щоб нагадати черкащанам: 3 липня – Міжнародний день без поліетилену. Вона розповіла про позитивний досвід формування екосвідомості в сучасному Корсуні – житні соломинки замість пластмасових у кафе, паперові пакети й торбинки замість поліетиленових кульків у маркетах. Пані Людмила закликає і черкаських підприємців подбати не лише про власний заробіток, а й про довкілля, адже засилля поліетилену губить нашу планету.


Актуально.
Рятувальники закликають черкащан бути вкрай обережними з вогнем, особливо в лісопаркових територіях. На вихідних по області обіцяють підвищений рівень пожежної небезпеки, адже саме на завтра-післязавтра припадає найбільша спека за останні дні – до +35 градусів.


Число.
200 балів отримала черкаська школярка на ЗНО з іноземної мови. Дика Софія – учениця Черкаського гуманітарно-правовового ліцею.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода