Дмитро Бур’ян презентував власну виставку «Заробітчанство»

Дата: 11-07-2019, 15:20

Дмитро Бур’ян презентував власну виставку «Заробітчанство»
9 липня у Черкаському художньому музеї відкрилася персональна виставка Дмитра Бур’яна «Заробітчанство». Експозиція виставки черкаського майстра, який якісно працює в декількох видах мистецтва, різних техніках та стилях, представлена графікою, живописом та скульптурою.

Дмитро Бур’ян презентував власну виставку «Заробітчанство»

Виставка «Заробітчанство» увібрала в себе графічні роботи, скульптуру та живопис. В основі графіки, яка створювалась протягом року перебування в сусідній Польщі, відображені нелегкі долі наших земляків на заробітках, порізно від сім'ї, в не завжди комфортній атмосфері. Дана соціальна проблематика сучасного українського народу не часто та не так гостро підіймається в нашій країні, як це мало б бути, що робить твори Дмитра надзвичайно актуальними. Експоновано також начерки зроблені безпосередньо на фабриці під час зміни та представлено блок еротичної графіки й живопису. Щодо скульптури – в ній домінує козацька тематика та деякі експерименти поліхромних фігур з дерева.

Дмитро Бур’ян презентував власну виставку «Заробітчанство»

Біографічна довідка: народився Дмитро Бур’ян 12 лютого 1990 року в місті Черкаси. З п’ятирічного віку Дмитро відвідував гурток малювання в Черкаській дитячій школі малювання ім. Данила Нарбута. В 1997 та 1998 роках вчився ліпці з глини в Черкаському міському центрі дитячої та юнацької творчості. Протягом двох років митець брав уроки малювання у Черкаській дитячій школі мистецтв. Дмитро неодноразово перемагав у обласних конкурсах на найкращий малюнок. У 2000 році художник став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Нові імена України" за роботу "Як козаки селян визволяли". Цього ж року Дмитро Бур’ян посів перше місце у конкурсі "Шевченко в моєму серці" за роботу "Як козаки турків били". З 2002 по 2008 молодий митець навчався у Державній художній середній школі імені Т.Г.Шевченка у місті Київ. Протягом шести років Дмитро навчався у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури на кафедрі скульптури. Художник брав участь у шести персональних виставках скульптури у місті Черкаси, персональних виставках малюнків у Черкасах, Києві та Івано-Франківську, спільних Всеукраїнських виставках у Будинку художника в місті Київ. Митець неодноразово брав участь у скульптурних симпозіумах, мав нагоду бути організатором майстер-класів з малюнку та різьби по дереву та створити кілька пам'ятників й меморіальну таблицю.

Дмитро Бур’ян презентував власну виставку «Заробітчанство»

Виставка діятиме до 28 липня 2019 року.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода