На Уманщині прокуратура вимагає орендаря повернути громаді танцмайданчик

Дата: 16-07-2019, 12:42

На Уманщині прокуратура вимагає орендаря повернути громаді танцмайданчик
Прокуратура в судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді Умані приміщення танцювального майданчика. Про це інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

Уманська місцева прокуратура встановила, що, незважаючи на закінчення ще у грудні 2018 року договору оренди дитячого танцювального майданчика, розташованого в центральній частині Умані, орендар не повертає приміщення, а орендодавець обмежився лише написанням листів-претензій.

Крім того, орендар порушував умови договору, оскільки зафіксовані факти заборгованості орендної плати та не укладено договір страхування, при цьому у приміщенні відбулась пожежа. Вказане свідчить про відсутність підстав для пролонгації оренди.

Водночас орендодавець повідомив орендаря про намір використовувати майно у власних потребах для організації змістовного дозвілля для дітей та молоді міста.

Відповідно Уманська місцева прокуратура пред’явила позовну заяву в інтересах відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради до суб’єкта господарювання про повернення нежитлового приміщення та танцювального майданчика загальною площею понад 1500 кв. метрів, вартістю 40,6 млн. грн.

Наразі справа перебуває в провадженні господарського суду Черкаської області.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода