Суддю Лисянського райсуду звинувачують у порушенні присяги

Дата: 4-11-2013, 11:25

Суддю Лисянського райсуду звинувачують у порушенні присяги
За спробу залишити на волі підозрюваного у вбивстві суддю Лисянського районного суду звинувачують у порішенні присяги. Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області.

Генеральна прокуратура України за зверненням прокуратури Черкаської області направила заяву до Вищої ради юстиції. В ній йдеться про порушення присяги суддею Лисянського районного суду при розгляді клопотання щодо застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, 21 вересня цього року у Лисянці біля кафе «Корона» виник конфлікт між двома місцевими жителями. В ході бійки один із них наніс удар, в результаті якого чоловік помер у Лисянській районній лікарні.

Слідчий клопотав про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Проте ухвалою судді у цьому клопотанні було незаконно відмовлено.

Не погоджуючись з позицією суду, прокурор це рішення оскаржив в апеляційному порядку. Підозрюваного таки взяли під варту, досудове розслідування триває.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода