Гороскоп від «Доби»

Дата: 20-02-2020, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овни
День віщує дуже багато роботи. Однак ви з усім впораєтеся. Вечір принесе приємний відпочинок і можливість розслабитися.

Тельці
Чудовий день. Може виникнути несподівана поїздка з приємними попутниками. Так що яскраві емоції вам забезпечені.

Близнюки
Ви занадто залежите від чужої думки. Не варто слухати плітки. Особливо, якщо вони стосуються вас. Просто робіть свою роботу. Час усе розставить по своїх місцях.

Раки
Вас захопить вир цікавої і приємної для вас діяльності. Всі плани, які ви поставили собі раніше, потихеньку втілюються в реальність. З чим ми вас і вітаємо.

Леви
Чудовий день. Ви починаєте втілювати в реальність свої мрії. Тут головне не розслабитися і продовжувати працювати в тому ж темпі. У вас усе вийде.

Діви
Довгоочікувані події настануть раніше, ніж ви припускали. У будь-якому випадку вам забезпечені хороші емоції. Розділіть успіх із близькою людиною.

Терези
Ви злегка втратили свої сили і запал. Але не варто розчаровуватися. Найближчим часом вдасться повністю відновити сили і здобути бажане.

Скорпіони
Вдалий день. Всі ділові зустрічі пройдуть на ура. Ви прекрасно впораєтеся з усіма завданнями. Так що можете сміливо ввечері побалувати себе смачною вечерею в дорогому ресторані.

Стрільці
Присвятіть день своєї сім’ї. Через постійну зайнятість ви приділяєте близьким дуже мало уваги. Всіх грошей не заробиш, а ось родина може образитися.

Козероги
Ваша чарівність допоможе досягти успіху в справах і отримати вигоду. Це особливо стосується фінансових питань. До вечора ймовірно знайомство з цікавою людиною. Можливо початок романтичних стосунків.

Водолії
Будьте уважні і обережні в стосунках з оточенням. Проявляйте ініціативу і знаходьте неординарні способи продемонструвати іншим свої неординарні можливості та вміння.

Риби
Вдалий день. Ваші бажання починають виконуватися. Однак для закріплення ефекту не сидіть склавши руки. Більше працюйте. Все у вас вийде.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода