Гороскоп від «Доби»

Дата: 24-02-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
На вас очікує насичений емоціями день – причому здебільшого емоціями приємними. Можливо, начальство пообіцяє просування в кар'єрі, чимось порадують близькі. Окрилені надіями і перспективами, ви будете весь день перебувати в стані приємного збудження.

Тілець
Зірки радять частіше дослухатися голосу своєї інтуїції. День надасть хороший шанс отримати вигоду або зробити крок вгору кар'єрними сходами. Скористатися цим шансом зможете, якщо будете приймати рішення серцем, а не головою.

Близнюки
Найкращим, що ви можете зробити, це відкрити в своєму житті нову сторінку. Зірки радять пошукати нові шляхи для вирішення звичних проблем, а заодно і внести в свої будні свіжий струмінь.

Рак
На вас чекатиме несподівана звістка, яке внесе корективи в плани. Зосередьтесь на особистому житті і приділіть йому увагу. Не виключено, що чимало часу у вас піде на обдумування способів застосування кошів, які отримаєте найближчим часом.

Лев
Для Лева – це день рішучих дій! Щоб виграти бій, у нього спочатку треба вступити, і це вдалий час, аби почати битву, якщо вона вже назріла. Зірки подарують вам сьогодні цілеспрямованість, відвагу, уміння стояти на своєму і в результаті – перемогу.

Діва
Діва має зранку налаштуватися на продуктивний і насичений день. Навіть у дрібницях будьте впевнені і наполегливі. Ймовірність помилок у справах сьогодні у Діви близька до нуля.

Терези
Ситуація може зажадати від Терезів взятися за ті справи, які вони вже давно відкладали в довгу шухляду. Якщо ж вони не почнуть робити їх сьогодні, то, не виключено, не зможуть вже вже ніколи. Так що не варто шукати виправдання бездіяльності і ліні.

Скорпіон
За що б Скорпіон не брався, його таланти буде важко не помітити і не оцінити! Він здатен відмінно впоратися з будь-якою справою і показати себе оточуючим з найвигіднішого боку. Тому якщо на нього чекають зустрічі з новими людьми або ділові переговори – кращого дня для цього не знайти!

Стрілець
Сьогодні варто бути уважніше з людьми, особливо близькими, щоб раптово не образити когось. Якщо хочете донести до них свої думки, спробуйте обрати для цього делікатні слова і відповідні вчинки.

Козеріг
Зірки радять вам вирушити у творчий політ. Вам сьогодні досить лише захотіти, щоб стати генератором нестандартних ідей! У будь-якій справі, де потрібен креативний підхід, ви зумієте проявити себе на «відмінно». А ось щодо точних наук ситуація буде зворотною, тому краще зайнятися продумуванням стратегії.

Водолій
Сьогодні не варто купувати речі, без яких ви можете цілком обійтися. Приділіть увагу рідним, займіться улюбленою справою чи просто проведіть час за приємним відпочинком.

Риби
Сьогодні за що б ви не взялися, ви будете схоплювати все на льоту! Мозок обіцяє працювати чітко, як комп'ютер, завдяки чому Риби здатні не тільки оцінити чужі ідеї, а й привести на світ безліч власних. Це допоможе діяти рішуче, але без помилок, і знайти вигоду для себе навіть там, де ніхто цього не очікував!

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода