Відкритий Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор Андрія Хіміча приймали Черкаси з 22 по 24 квітня на базі дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон»
Близько 100 спортсменів зі Сміли, Умані, Черкас та Гайворона (Кіровоградська область) боролись за призи Кубка.
З початком змагань спортсменів привітали:
Олімпійський чемпіон, почесний громадянин Черкас Андрій Іванович Хіміч;
– начальник управління у справах сім‘ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський;
– заступник начальника управління у справах сім‘ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко;
голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда;
– заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин;
– начальник черкаського обласного відділення (філія) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Антоніна Саприкіна;
– депутат Черкаської міської ради Микола Мирза;
– директор ШВСМ Наталя Стороженко-Сіренко.
За результатами змагань сформована збірна команда області з веслування на байдарках і каное для участі у Кубку України та Всеукраїнських іграх школярів, які пройдуть у травні у місті Дніпропетровськ.
Результати змагань (переможці та призери):
Байдарка – одиночка 1000 м дівчата 2000-2002 р.н.
Шарова Валерія 2002 Черкаси Україна 4.45
Волошина Марія 2000 Гайворон Україна 4.49
Чиж Аліна 2001 Черкаси Україна 5.06
Байдарка – одиночка 1000 м чоловіки
Пляшечко Микола 1992 Черкаси Україна 3.56
Гарасименко Костянтин 1996 Черкаси Україна 4.00
Адушкін Роман 1989 Черкаси Україна 4.20
Каное –одиночка 1000 м чоловіки
Сікало Владислав 1997 Черкаси Україна 4.29
Щербак Богдан 1997 Умань Динамо 4.32
Щербак Назар 1997 Умань Динамо 4.40
Байдарка – одиночка 1000 м юніорки
Юрійчук Юлія 1998 Умань Динамо 4.08
Байдарка – одиночка 1000 м юнаки 2000-2002 р.н
Гаркавий Олексій 2000 Сміла Олімп 4.13
Жовтюк Антон 2001 Умань Динамо 4.15
Ткачук Вадим 2002 Умань Динамо 4.30
Каное-одиночка 1000 м юнаки 2000-2002 р.н.
Гуляр Артур 2001 Умань Динамо 4.43
Мірошник Павло 2000 Черкаси Україна 4.54
Подолянець Петро 2002 Умань Динамо 5.00
Байдарка –одиночка 500 м чоловіки
Пляшечко Микола 1992 Черкаси Україна 1.50
Гарасименко Костянтин 1996 Черкаси Україна 1.53
Адушкін Роман 1989 Черкаси Динамо 2.01
Каное -одиночка 500 м чоловіки
Щербак Богдан 1997 Умань Динамо 2.12
Щербак Назар 1997 Умань Динамо 2.13
Сікало Владислав 1997 Черкаси Україна 2.14
Байдарка –одиночка 500 м юніорки 1998-99 р.н.
Юрійчук Юлія 1998 Умань Динамо 2.04
Каное -одиночка 500 м жінки + юніорки 1998-99 р.н.
Сотнікова Анастасія 1997 Черкаси Україна 2.48
Гармаш Ніна 1999 Черкаси Україна 3.30
Байдарка -одиночка 500 м юніори 1998-99 р.н.
Мегесь Владислав 1998 Умань Динамо 1.51
Фріюк Ярослав 1998 Умань Динамо 1.53
Рябов Валерій 1999 Гайворон Україна 1.54
Каное – одиночка 500 м юніори 1998-99 р.н.
Сомсіков Демид 1999 Черкаси Україна 2.13
Кибкало Назар 1999 Черкаси Україна 2.19
Петриков Владислав 1999 Черкаси Україна 2.21
Байдака-одиночка 500 м юнаки 2000-2002 р.н.
Гаркавий Олексій 2000 Сміла Олімп 2.02
Жовтюк Антон 2001 Умань Динамо 2.04
Ткачук Вадим 2002 Умань Динамо 2.05
Каное-одиночка 500 м юнаки 2000-2002 р.н.
Мірошник Павло 2000 Черкаси Україна 2.16
Гуляр Артур 2001 Умань Динамо 2.18
Кузьмін Максим 2000 Черкаси Україна 2.24
Байдарка -одиночка 500 м дівчата 2000-2002 р.н.
Волошина Марія 2000 Гайворон Україна 2.17
Шарова Валерія 2002 Черкаси Україна 2.18
Чиж Аліна 2001 Черкаси Україна 2.19
Каное-одиночка 500 м дівчата 2000-2002 р.н.
Цікало Юлія 2000 Черкаси Україна 3.15
Харченко Вікторія 2002 Черкаси Україна 3.31
Байдарка –двійка 500 м дівчата 2000-2002 р.н.
Цікало Юлія-Голінна Катерина 2000 2000 Черкаси Україна 2.12
Волошина Марія-Цісар Анастасія 2000 2000 Гайворон Україна 2.13
Камнєва Євгенія-Шарова Валерія 2002 2002 Черкаси Україна 2.15
Байдарка-одиночка 200 м чоловіки
Пляшечко Микола 1992 Черкаси Україна 0.40
Нагуляк Олексій 1968 Черкаси Спартак 0.42
Адушкін Роман 1989 Черкаси Динамо 0.44
Каное-одиночка 200 м чоловіки
Махінько Назар 1995 Черкаси Україна 0.48
Щербак Богдан 1997 Умань Динамо 0.48
Коваленко Андрій 1995 Черкаси Україна 0.49
Байдарка – одиночка 200 м юніорки 1998-99 р.н.
Юрійчук Юлія 1998 Умань Динамо 0.51
Каное – одиночка 200 м жінки + юніорки
Сотнікова Анастасія 1997 Черкаси Україна 1.08
Гармаш Ніна 1999 Черкаси Україна 1.26
Байдарка-одиночка 200 м юніори 1998-99 р.н.
Мегесь Владислав 1998 Умань Динамо 0.41
Жовтюк Богдан 1998 Умань Динамо 0.43
Рябов Валерій 1999 0.45
Каное-одиночка 200 м юніори 1998-99 р.н.
Сомсіков Демид 1999 Черкаси Україна 0.54
Кибкало Назар 1999 Черкаси Україна 0.55
Петриков Владислав 1999 Черкаси Україна 0.57
Каное – одиночка 200 м дівчата 2000-2002 р.н.
Кобилінська Марія 2001 Черкаси Україна 1.09
Цікало Юлія 2000 Черкаси Україна 1.13
Камнєва Євгенія 2002 Черкаси Україна 1.15