ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Власники нових авто отримали нові податки

Дата: 13-01-2015, 19:25.

Власники нових авто отримали нові податки Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома громадян, що з 1 січня 2015 року набрали чинності зміни, передбачені Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».
«Згідно з цими змінами, запроваджено транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлено акцизний збір на переобладнання автомобілів», – повідомила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Міщенко.

«Нова Доба» про це дізналася в ДПІ у м. Черкасах.

Відтепер власники автомобілів з об'ємом бензинового або дизельного двигуна більше 3 тисяч куб. см і строк використання яких ще не досяг 5 років будуть зобов'язані сплачувати річний податок у розмірі 25 тисяч гривень за кожний об’єкт оподаткування. Жодних пільг для власників таких авто не передбачено.

На нові автобуси акциз встановлений у розмірі 0,003 євро за 1 куб см двигуна, на старі – у розмірі 0,007 євро за 1 куб см. На автобуси, які експлуатувалися більше 8 років, ставка податку підвищується в 20 разів.
На нові вантажівки, залежно від тоннажу, ставка акцизу встановлюється на рівні від 0,01 євро до 0,016 євро за 1 куб см. На автомобілі, які використовувалися не більше 5 років, ставка акцизу зростає удвічі, а понад 8 років – у 20 разів.

«В якості компенсації зростання податків уряд скасував збір за першу реєстрацію автомобіля, який в залежності від об'єму двигуна становив від 3,82 до 69,99 гривні за 100 куб см», – зазначила Анна Міщенко.

Теги: черкаси, черкаська область, авто, власники, податок


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS