ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах – 23 випадки захворювання на гострі кишкові інфекції

Дата: 14-07-2015, 19:38.

У Черкасах – 23 випадки захворювання на гострі кишкові інфекції За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції з 04.07до 10.07.2015 року в області зареєстровано 60 випадків захворювань на гострі кишкові інфекції (ГКІ). «Нова Доба» про це дізналася в Державній санітарно-епідеміологічній службі в Черкаській області.

Зокрема у м. Черкаси зареєстровано 23 випадки, Черкаському районі – 7, м. Умань – 5, м. Сміла – 4, Городищенському, Катеринопільському районах – по 3 випадки, Жашківському, Звенигородському, Золотоніському районах – по 2 випадки. На 5 адміністративних територіях виявлено поодинокі випадки гострих кишкових інфекцій, ще на 8 – ці захворювання не реєструвались.
Серед захворювань на ГКІ кількість гастроентероколітів встановленої етіології становить 19 випадків, зокрема 2 випадки ротавірусної інфекції, сальмонельозу – 15 випадків. Також зареєстровано 26 випадків гастроентеритів невстановленої етіології. Не зареєстровано жодного випадку захворювань на шигельоз (дизентерію), вірусний гепатит А.

У вогнищах проведений комплекс необхідних заходів, зокрема обстеження контактних осіб, лабораторні дослідження питної води, харчових продуктів, змивів.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS